В Острозькій академії працює кабінет психологічної допомоги учасникам революційних подій

27 лютого 2014

Викладачі та студенти спеціальності «Психологія» надаватимуть психологічну допомогу усім учасникам революційних подій останніх трьох місяців в Україні.

До психологів можуть звертатись також усі бажаючі, що відчувають емоційне перенапруження, хвилювання, пов’язані із ситуацією у державі. Бесіди та консультації проводитимуться щодня з 12.00 до 18.00 год. у майстерні практичного психолога.

Усі охочі можуть також отримати анонімну психологічну допомогу за телефоном: 096-453-74-06.