В Острозькій академії відбувся молебень за Україну

24 квітня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 24 квітня студенти та викладачі помолилися за врегулювання ситуації у східних областях України.

«У ці Великодні дні всі християни повинні радіти Воскресінню нашого Господа. Але цього року радість українців є неповною, адже зараз у нашій країні серйозні проблеми. На жаль, більшість цих проблем є надуманими. Задумаймося, чи не надуманою є проблема мови? Хто заважає в Донецьку, Луганську, Києві і, зрештою, в Острозі розмовляти російською мовою? Хто заважає переїхати жити в Росію? Прагнення реалізувати злі помисли керує людьми. І в цьому наша найбільша біда, яку ми вичерпаємо тільки тоді, коли переможемо на особистому „душевному Майдані“. Нехай Господь благословить нашу державу.»

зауважив настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького отець Василь Жуковський