Офіційний сайт Острозької академії – п’ятий у рейтингу інформативності

23 грудня 2014

За результатами цьогорічного моніторингу веб-сайтів вищих навчальних закладів України, який провели експерти Громадянської мережі ОПОРА, опубліковано рейтинг інформативності офіційних інтернет-сторінок 274 вишів. Офіційний сайт Національного університету «Острозька академія» потрапив на п’яту сходинку цього рейтингу. Рівень інформативності сайту — 83,3%.

Об’єктом моніторингу стали сайти всіх основних вишів III-IV рівнів акредитації, які здійснювали набір на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра.

Під час моніторингу увагу звертали на вчасність і оперативність розміщення інформації про умови та процедури конкурсного відбору під час вступної кампанії, про проведення вступних випробувань, публікацію рекомендацій і результатів зарахування на місця державного замовлення. Також експерти оцінювали зручність користування сайтом для пошуку потрібної інформації, наприклад, чи є окремий розділ, присвячений вступу.

Цей рейтинг, на думку експертів, корисний абітурієнтам, адже вони повинні бути максимально проінформованими під час вступної кампанії. Від цього залежить, наскільки правильно і відповідально майбутні студенти зроблять свій вибір.

Крім того, метою рейтингу інформативності та відкритості ВНЗ є стимулювання вільної конкуренції між навчальними закладами.