Представники “Google Україна” в Острозькій академії

22 серпня 2014

До Національного університету «Острозька академія» 22 серпня завітали представники компанії «Google Україна» у рамках проекту «Цифрове перетворення Рівненської області».

Як розповіла PR-менеджер «Google Україна» Марина Тарасова, такі проекти проводяться у багатьох країнах Європи. В Україні вони обрали Рівненську область, оскільки їм пішли на зустріч голови Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради і зокрема, ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

«Нам дуже імпонує те, що як викладачі, так і ректор дуже відкриті. Ми вже провели декілька освітніх семінарів, відеозустрічей, на яких і викладачі, і студенти мали змогу поспілкуватися зі спеціалістами Google з Лондона, Дубліна, Цюріха, де працюють наші найкращі інженери та менеджери»,
зауважила Марина Тарасова.

Упродовж трьох днів вони створювали фотосфери найвизначніших місць Острога — від соціальних до культурних об’єктів, — із нанесенням на карти Google. У планах також проведення навчання для студентів Острозької академії, аби у майбутньому вони могли самостійно наносити на карти Google ті зміни, які відбуватимуться в Острозі.