Співчуття університетським побратимам і рідним Героїв, які загинули на Майдані

21 лютого 2014

Співчуття університетським побратимам і рідним Героїв, які загинули на  Майдані

Ректорат, викладачі та Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» висловлюють глибоке і щире співчуття Українському католицькому університету з приводу загибелі викладача Богдана Сольчаника, Прикарпатському національному університету ім. В.Стефаника з приводу загибелі студента Романа Гурика, Львівському національному університету ім. І. Франка з приводу загибелі студента Ігоря Костенка, Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжу з приводу загибелі студента Назара Войтовича.

Вічна пам’ять та вічна слава представникам університетської спільноти України, які віддали свої молоді життя за її майбутнє!

Співчуваємо рідним і близьким усіх Героїв, які загинули за Україну. Нехай спочинуть із миром усі, хто поліг у боротьбі за майбутнє нашої держави.