Різдвяне вітання Директора Інституту досліджень української діаспори НаУОА Алли Атаманенко

19 грудня 2014

Вельмишановне Панство!

Щиро вітаємо Вас та Ваші Родини із Новим 2015 Роком та Світлим Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб Новий 2015 Рік приніс для нас українців у всьому світі мир та щастя, нові радісні зустрічі, взаєморозуміння, душевне тепло, надію на світле майбутнє!

Віримо, що Господь у дивовижні різдвяні свята подарує Вам і Вашим близьким всіляких гараздів, смачної куті, всього самого доброго, натхнення творити та працювати на благо української держави та всього українського народу!

Хай з першою Різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Божа ласка, здоров’я, добробут, радість та злагода.

Христос народився! Славімо Його!

З щирою повагою,
Алла Атаманенко
Директор Інституту досліджень української діаспори
Національного університету «Острозька академія»