В Острозькій академії відкрили магістратуру зі спеціальності «Журналістика»

16 липня 2014

У навчальному плані підготовки магістра журналістики передбачено курси із соціальної інформатики, медіакультури, комунікаційних систем США та Західної Європи, інформаційної політики й безпеки та інші. Упродовж навчання передбачено проходження практики з медіаменеджменту.

Оголошено прийом документів ОКР магістра зі спеціальності 8.03030101 «Журналістика».

На навчання приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра.

Прийом заяв та документів проводиться з 17.07.2014р. до 05.08.2014р.

Вступні випробування: фаховий іспит, іноземна мова.

Телефон для довідок: 0978749296, (03654) 3-00-69, 0975537410.