В Острозькій академії відкрилася школа бізнесу

15 жовтня 2014

Зустріч із бізнес-експертом Денисом Довгополовим відбулася 15 жовтня в Острозькій академії. Це був перший захід від Острозької академічної бізнес-школи (OAБШ). Послухати гостя прийшли не тільки студенти університету, а й місцеві підприємці.

На лекції Денис Довгополов говорив переважно про основи технологічного бізнесу.

Ми більше орієнтуємося на інноваційний бізнес. Там наразі трішки інші економічні закони мають вплив. Після цього опускатися на бізнес, побудований на інтелектуальній власності, а тим паче в ІТ-бізнес, значно простіше»,
зазначив Денис Довгополов.

Організатори розповіли, що Острозька академічна школа бізнесу проводитиме такі лекції щомісяця. «Зародилася надія, що є шанс отримати інвестиції, якщо з’явиться проект. Це були люди, які готові мене послухати та зрозуміти, тому я сподіваюсь на майбутню співпрацю», — поділився своїми враженнями від зустрічі з бізнес-експертом студент 3 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Богдан Красюк.