Центральні російські мас-медіа підхопили і постійно транслюють фейковий матеріал «На Западной Украине обещают устроить резню «московским попам»

14 жовтня 2014

Центральні російські мас-медіа підхопили і постійно транслюють фейковий матеріал «На Западной Украине обещают устроить резню «московским попам». Йдеться про листівки, які ніби-то розповсюджують викладачі та студенти Національного університету «Острозька академія».

Офіційно заявляємо, що це є спеціально спланована і брудна провокація проти одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України, в якому пліч-о-пліч працюють та здобувають освіту українці, росіяни, євреї, поляки та ін., а також представники різних релігійних конфесій.

У нашому університеті гідно продовжуються традиції першого вищого навчального закладу Східної Європи — Острозької академії ХVІ-ХVІІ ст. Тут послідовно культивуються європейські цінності, де немає місця насильству, нетолерантності, жорстокості, тероризму.

Упевнені, що російські учені та дипломати, які свого часу відвідували Острозьку академію, змогли пересвідчитись в міжкультурній та міжконфесійній толерантності, яка панує в університеті.

Запрошуємо відвідати місто Острог та Острозьку академію і переконатися у відвертій брехні провокаторів, «стурбованих» неіснуючими подіями та проблемами.