Школа куратора в Острозькій академії

08 квітня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» сьомого квітня відбулася чергова школа куратора. Цього разу показове заняття проводила кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії, куратор групи першого курсу спеціальності «Історія» Ірина Рибачок.

Заняття присвятили Всесвітньому дню здоров’я. Година куратора мала назву «Мистецтво — ліки для душі». Передусім, Ірина Рибачок показала студентам, наскільки мистецтво і художні твори пов’язані з історичними подіями, особливо те, як драматичні події в історії людства виливаються в мистецькі шедеври.

Другу частину заняття студенти розповідали про свої хобі, мистецькі смаки і, загалом, спілкувалися.

Показове заняття відвідали куратори інших академічних груп різних факультетів. Під час обговорення виховного заходу вони зауважили, що Ірина Рибачок провела годину куратора на високому, університетському рівні. Викладач дала студентам імпульс до підвищення самооцінки. Кандидат історичних наук, доцент, заступник декана з навчально-виховної роботи факультету міжнародних відносин Сергій Рудько зазначив, що Ірина Олександрівна показала своє головне хобі — бути куратором.