200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка в Острозькій академії

06 березня 2014

9 березня 2014 року у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться низка заходів до ювілею Великого Кобзаря:

1. Літія у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького (початок о 12 год.).

2. Колективне одночасне читання твору Тараса Шевченка «І мертвим, і живим...» (студентсько-викладацький храм).

3. Відкриття аудиторії, присвяченої Тарасу Шевченку (головний корпус, П-5) та відкриття унікальної книжкової виставки «Ілюстратори Кобзаря» (мистецька галерея НаУОА).

4. Триватиме безперервне читання студентами та гостями Острозької академії творів з Шевченкового «Кобзаря» у рамках поетичного марафону, номінованого на світовий рекорд.