В Острозькій академії обговорили актуальні питання соціально-політичних наук

06 лютого 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 5 лютого відбулася III Міждисциплінарна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Актуальні питання соціально-політичних наук: політологія, психологія, документознавство й інформаційна діяльність».

Конференція розпочалася із вітального слова декана факультету політико-інформаційного менеджменту Андрія Рибака, який побажав студентам-учасникам конференції успіхів у їх подальшій науковій діяльності.

Із вітальним словом також виступила заступник декана з наукової роботи Оксана Матласевич, яка підбадьорила учасників і поділилася своїм першим досвідом виступу на таких заходах.

Доповідачі працювали у п’ятьох секціях: «Актуальні питання сфери соціальних комунікацій», «Медіаосвіта як напрямок випереджаючої освіти», «Політичні трансформації в Україні. Методологічні проблеми дослідження політичних інститутів у посткомуністичних країнах», «Експериментальні дослідження розвитку особистості». Студенти розглянули проблеми психодіалогностичного дослідження структурно-функціональних характеристик релігійності християн, феномен дискантної сім’ї, залежність особистої креативності викладача ВНЗ від рівня його рефлексії, особистісне самоствердження підлітка та аналіз сучасних досліджень прокрастинації у студентів.

Усі учасники конференції отримали сертифікат за участь у цьому науковому заході. За матеріалами конференції видали збірник наукових статей.