Студенти Інституту права — переможці Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

04 квітня 2014

Студенти четвертого курсу Інститу права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» вибороли почесне ІІ місце на Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу. Юлія Мартиненко, Максим Терещук і Богдан Шабаровський продемонстрували глибокі теоретичні знання та професійні навички, а також високий рівень володіння англійською мовою. Конкурс відбувся за моделлю розгляду в міжнародному комерційному арбітражі (за регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті). Робочою мовою була англійська.

Переможці отримали можливість пройти стажування у провідних юридичних компаніях Європи та світу, що дозволить їм поглибити знання та підвищити свою юридичну кваліфікацію.

Варто зауважити, що студентів готував до конкурсу кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права ім. І. Малиновського Артем Філіп’єв.