В Острозькій академії відбулася духовна інавгурація голови ОДА Рівненської області Сергія Рибачка

03 березня 2014

У студентсько-викладацькому храмі Острозької академії третього лютого відбулася духовна інавгурація новопризначеного голови ОДА Рівненської області Сергія Рибачка. Випускник Острозької академії, викладач факультету політико-інформаційного менеджменту перед тим, як почати виконувати свої нові обов’язки, вирішив приїхати в альма-матер для того, щоб отримати благословення від студентів і колег.

Інавгурація розпочалася із молитви. «Зараз для України дуже відповідальний час — змінюється її основа, змінюється влада, — зауважив настоятель храму отець Василь Жуковський. — Сергій зробив дуже правильний вибір — розпочати свою справу із молитви. Він повинен пам’ятати, що Господь дарує йому владу не для того, щоб реалізовувати свої плани, а для того, щоб служити народу. А це — велика відповідальність. Ця людина виховувалася в Острозькій академії, де головними принципами життя є християнські цінності і почуття глибокого патріотизму. Щиро бажаємо Сергію керуватися у своїй діяльності тим досвідом, який він отримав тут — в Острозькій академії».

Ректор університету, професор Ігор Пасічник привітав Сергія Леонідовича із призначенням на таку відповідальну посаду: «Місія Острозької академії — підготувати лідерів України. Процес розпочався. Я впевнений, що незабаром випускники нашого вишу займуть керівні посади не тільки на обласному рівні, а й на всеукраїнському. Щиро вітаємо Сергія із новим етапом у його житті. Відтепер його авторитет стане авторитетом Острозької академії».

Від імені студентсько-викладацького складу університету Ігор Пасічник подарував новопризначеному голові обласної адміністрації Острозьку Біблію. Сергій Рибачок подякував присутнім за довіру. Зауважив, що готовий до рішучих кроків і сподівається на плідну співпрацю.