«Батьківський день» на економічному факультеті

01 листопада 2014

Батьки студентів отримали чудову нагоду поспілкуватись між собою, з викладачами та своїми дітьми.

Зустрічали рідних студенти 1-3 курсів, демонструючи свої таланти, яких попри досить нетворчий напрямок спеціальностей, на факультеті немало. Серед них були і танцюристи, і співаки, і, навіть, художниці! Студенти підготували для батьків свято, щоб поділитись новинами свого студентського життя, розказати чим живуть і яка важлива для них підтримка рідних.

Закінчилось свято церемонією вручення подяк батькам активних та старанних студентів, які не гають часу і вливаються в досить буйне студентське життя університету спортивними, мистецькими, науковими здобутками.

На десерт залишилась фотосушка, на світлинах яких батьки могли відшукати своїх дітей; виставка картин студентів, та для охочих — екскурсія історичним минулим та сьогоденням «Острозької академії».