Запали свічу скорботи

22 листопада 2013

Щороку Острозька академія проводить низку заходів для вшанування жертв великої трагедії українського народу — Голодомору 1932-1933 років. 21 листопада у храмі університету відбувся молебень за усіх загиблих у ті страшні роки.

Також студенти Острозької академії підготували вечір духовної музики і поезії, щоб виразити свою скорботу у пам’ять про замучених голодом предків. Участь у заході взяли хорові колективи вишу, солісти, ансамбль скрипалів.

Крім того, біля студентсько-викладацького храму студенти запалили свічки пам’яті та вшанували жертв Голодомору загальноуніверситетською хвилиною мовчання.

«Цей захід ми намагалися провести таким чином, щоб кожен присутній міг долучитися не тільки до перегляду певного дійства, а й до спільного вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Молитвами, духовною музикою, хвилиною мовчання та й просто схиливши голову над полум’ям символічної свічки кожен із нас просив у Бога умиротворення душ усіх, хто загинув у ті страшні роки, та втіхи для тих, хто і сьогодні живе із жахливими спогадами про національну та особисту трагедію», — зазначила директор Культурно-мистецького центру Острозької академії.