Презентація монографії «Геральдична поезія в українському бароко» Юрія Миненка

17 жовтня 2013

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» 16 жовтня відбулася презентація монографії «Геральдична поезія в українському бароко» кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри української мови і літератури Юрія Миненка. Із вітальним словом виступив доктор педагогічних наук, професор, академік АН ВШ України, завідувач кафедри української мови і літератури Іван Хом’як. Він зазначив, що автор зумів якісно поєднати навчальну і наукову діяльність.

Книга складається із трьох розділів: «Ґенеза геральдичної поезії», «Теоретичний дискурс геральдичної поезії», «Символіка геральдичної поезії», кожен з яких був детально прокоментований автором під час презентації.

«Розповідаючи про монографію у літературознавчих колах, я дізнався, що є одним з небагатьох, хто писав дисертацію на цю тему», — зазначив Юрій Миненко.

Традиційно презентація відбувалася у формі діалогу. Тому студенти-філологи могли задати автору цікаві запитання.

Наразі книгою можна користуватися у читальній залі Наукової бібліотеки університету.

Презентація монографії «Геральдична поезія в українському бароко» Юрія Миненка Презентація монографії «Геральдична поезія в українському бароко» Юрія Миненка