Олександр Ірванець презентував в Острозькій академії нову збірку поезій

17 вересня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 17 вересня відбулася презентація книги письменника, лауреата і стипендіата багатьох європейських фундацій, викладача Острозької академії Олександра Ірванця «Вибране за 33 роки».

Ця збірка — своєрідна квінтесенція творчості автора, адже тут можна знайти як юнацькі поезії Олександра Ірванця, так і найновіші вірші. Книга побачила світ у видавництві «Laurus» у поетичній серії «Числа». Назва серії і пояснює назву збірки.

За словами автора, книга відображає його життя, оскільки її зміст має хронологічну послідовність. Перший розділ «З 1980-х», другий — «З 1990-х», третій «Уроки класики», четвертий «Білорусь» і п’ятий «Вірші з приводу».

Автор із захопленням розповідав цікаві історії написання того чи іншого поетичного твору, пояснював, чому саме таку концепцію збірки він обрав, коментував реалії сьогодення, висловлював свою думку щодо політичного становища в Україні і декламував поезії.

Традиційно зустріч проходила у формі діалогу. Олександр Ірванець пообіцяв студентам, що вже цієї осені приїде в Острозьку академію разом із Олесем Саніним, щоб презентувати новий фільм «Поводир». Нагадаємо, що Олександр Ірванець написав сценарій до цього фільму.

Олександр Ірванець презентував в Острозькій академії нову збірку поезій