Вітання з Міжнародним днем студента

15 листопада 2013

Дорогі студенти!

Високий інтелектуальний потенціал і принципова громадянська позиція українського студентства в усі часи генерували нові ідеї суспільно-політичного поступу.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах — тому важливий доказ. Ви — світла надія нашої держави, важливий чинник її соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

Майбутнє належить молодим. Ми впевнені, що здобуті вами знання вже сьогодні знадобляться як вам особисто, так і нашій країні.

Сердечно бажаємо вам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика.

Нехай щастить вам на життєвому шляху. Нехай завжди з вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, досвідчені колеги, надійні партнери. Нехай на все життя залишиться з вами радість чудових студентських років!