Острозька академія — переможець обласного конкурсу на кращий гуртожиток

12 грудня 2013

Гуртожиток Національного університету «Острозька академія» «Академічний дім» здобув перемогу у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток.

Конкурс проводився відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації з метою покращення стану матеріально-технічного забезпечення студентських гуртожитків, умов проживання в них та активізації виховної роботи.

За результатами експертних оцінок робочої групи у складі представників обласного управління освіти, обласної санітарно-епідеміологічної станції, відділу державного пожежного нагляду, дізнання та ліцензування управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області студентський гуртожиток Острозької академії «Академічний дім» посів перше місце.

За словами помічника ректора з адміністративно-господарської діяльності та розвитку НаУОА Наталії Мельничук, загалом гуртожиток у достатній кількості забезпечений необхідним прибиральним інвентарем, дезинфікуючими та миючими засобами, обладнанням протипожежної та технічної безпеки.

«У гуртожитку належним чином організована виховна робота, якою займаються органи студентського самоврядування, наявний план роботи студентської ради. З ініціативи Братства спудеїв організовано змагання на краще естетичне оформлення житлових кімнат, активно пропагується здоровий спосіб життя. Перемога в цьому конкурсі — це наше спільне досягнення. Завдяки налагодженій роботі колективу і згуртованості студентства ми отримали такий хороший результат», — розповідає Наталія Мельничук.

Острозька академія — переможець обласного конкурсу на кращий гуртожиток