В Острозькій академії стартувала міжнародна обмінна програма «Канада.Світ.Молодь»

12 вересня 2013

Уже вісімнадцятий рік поспіль 20 молодих людей з Канади приїхали в Острозьку академію для того, щоб взяти участь у міжнародній обмінній програмі «Канада.Світ.Молодь».

Урочисте привітання ректора Ігоря Пасічника волонтерів відбулося 12 вересня. «У багатьох країнах ця обмінна програма розпалася. В Україні ж ми розпочинали її з чотирьох учасників, а зараз понад 40 студентів мають нагоду збагачувати свій досвід у сфері міжнародної співпраці, — зауважив Ігор Пасічник. — Канада — чудова країна. Ми пишаємося тим, що чимало українців долучилися до її творення. У рамках цієї програми ми хочемо перейняти ваш досвід. Але я сподіваюся, що ви навчитеся дечого і від нас». Ректор Острозької академії впевнений, що ці 20 юнаків і дівчат з Канади стануть найщирішими друзями університету.

Учасники обмінної програми поділилися своїми першими враженнями про Україну і подякували за те, що Острозька академія сприяє розвиткові таких міжнародних проектів. Також координатори програми подарували Ігорю Пасічнику традиційні канадські сувеніри. У свою чергу волонтери отримали футболки з символікою Острозької академії.

Уже завтра учасники програми розпочинають працювати над підготовкою акцій у галузі охорони здоров’я й екології, економічній, соціальній, освітній й управлінській сферах.