Острозька академія взяла участь у засіданні Консорціуму Українського та Варшавського Університетів

06 вересня 2013

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки 5-6 вересня відбулося XI засідання Консорціуму Українських та Варшавського університетів, участь у якому взяли ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, перший проректор Петро Кралюк та керівник відділу міжнародного співробітництва Едуард Балашов.

Одним із результатів засідання Консорціуму стала домовленість керівництва Острозької академії щодо підписання додатку до міжуніверситетської угоди про співпрацю, який передбачатиме відкриття спільної магістерської програми за спеціальністю «Східні студії» з отриманням подвійного диплому — магістра Національного університету «Острозька академія» та Варшавського університету.

Також учасники засідання обговорили перспективи відкриття Студентської літньої школи в Острозькій академії для випускників «Східних студій» та потенційних учасників.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник виступив з пропозицією створити спільне наукове періодичне видання, яке входитиме до наукометричної бази даних Scopus.

Крім цього, під час засідання наукова спільнота обговорила участь університетів — членів Консорціуму в новій програмі академічних обмінів Європейського Союзу «Еразмус Плюс».

Нагадаємо, що Національний університет «Острозька академія» ще з 2005 року входить до складу Консорціуму Варшавського університету й українських університетів. Будучи одним з ініціаторів його створення, Острозька академія бере активну участь в обміні науковим досвідом з учасниками Консорціуму.