Урочиста церемонія посвяти в спудеї Інавгурація-2013 відбудеться 1 вересня

25 серпня 2013

Щороку професорсько-викладацький і студентський склад університету вітає першокурсників вишу із початком нового етапу в їхньому житті. Інавгурація — це церемонія посвяти в спудеї Острозької академії, що символікою свого змісту, піднесеністю й урочистістю дає можливість відчути ті моральні та духовні принципи, якими керується університет у вихованні молодого покоління українців. У цьому дійстві традиційно беруть участь театралізовані герої: засновники Острозької академії — князь Василь-Костянтин Острозький і княжна Гальшка Острозька, а також інші видатні діячі Острозького освітньо-культурного осередку. У присутності професорсько-викладацького складу університету, гостей і батьків першокурсники складають присягу спудея Острозької академії.

Інавгурація — 2013 відбудеться у День знань 1 вересня о 10. 00 на території академічного парку. Щиро запрошуємо першокурсників і батьків на цю урочисту подію.

Навчання в університеті розпочнеться 2 вересня.