Тиждень економічного факультету в Острозькій академії

31 травня 2013

В Національному університеті «Острозька академія» 27 травня розпочався тиждень економічного факультету.

У понеділок відбулася гра з міні-футболу «Кубок економіста», де кожний курс факультету продемонстрував свої спортивні здібності. Крім студентів, у грі взяла участь команда викладачів економічного факультету.

Продовженням спортивної частини святкувань став ранковий марафон «Весняний крос», що розпочався легкою зарядкою та закінчився нагородженням учасників і переможців. У вівторок також відбувся брейн-ринг «Арфа Піфагора» та Благодійна акція «Розсміши викладача». Чудовий настрій і посмішку дарували усім присутнім студенти-економісти, які намагалися розсмішити викладача.

Середа стала найнасиченішим днем тижня. 29 травня відбулася благодійна акція «Нотки тепла », акція «Реклама пауза», а ввечері у Культурно-мистецькому центрі університету економісти зібралися на концерт, присвячений Тижню факультету, «Генеральна репетиція». Після розважальної програми нагородили переможців «Кубка економіста».

У четвер відбулася презентація літературної збірки «Подарунок долі». Поетичні виступи доповнювалися ліричними піснями, грою на сопілці та фортепіано.

Завершальний день святкування Тижня економічного факультету ознаменувався проведенням ІІ україно-білоруської науково-практичної конференції «Соціально-економічні аспекти розвитку України та Республіки Білорусь».

Увечері на всіх охочих чекала святкова тематична вечірка.

Тиждень економічного факультету в Острозькій академії Тиждень економічного факультету в Острозькій академії