Зустріч випускників Острозької академії

25.05.2013

У стінах Національного університету «Острозька академія» 25 травня відбулася зустріч випускників.

«Найбільша радість для ректора — бачити своїх вихованців. Коли Острозьку академію закінчували перші її спудеї, у нас не було практично нічого: ні сучасних аудиторій, ні книг, ні відомих професорів. Нашою візитною карткою стали перші випускники, які показали всій Україні рівень Острозької академії, які допомагали розбудовувати цей університет, — зазначив ректор Ігор Пасічник. — Зараз у мене таке відчуття, наче я зустрів своїх дітей після довгої розлуки». Ігор Демидович розповів також про те, що змінилося в навчальному закладі за останні декілька років, поділився планами, які професорсько-викладацький склад університету має на меті реалізувати в майбутньому.

Голова Асоціації випускників Острозької академії Олександр Харчук зауважив, що відтепер такі зустрічі проводитимуться щороку в останню суботу травня. За словами Олександра, Асоціація планує активізувати свою діяльність, адже схожі організації існують у всіх престижних європейських вишах. До слова, свої ідеї та пропозиції випускники зможуть писати на сайті Асоціації випускників Острозької академії (http://alumni.oa.edu.ua/).

Упродовж дня випускники мали нагоду поспілкуватися з деканами, викладачами, представниками Братства спудеїв, а також відвідати знакові місця університету під час екскурсії.

Зустріч випускників Острозької академії Зустріч випускників Острозької академії Зустріч випускників Острозької академії Зустріч випускників Острозької академії Зустріч випускників Острозької академії

Теги: випускники, Пасічник, Pasichnyk, Асоціація випускників