Студенти Острозької академії провели благодійну акцію «Подаруй дитині сонце»

21 травня 2013

Ініціативна група студентів Національного університету Острозька академія організувала та провела благодійну акцію «Подаруй дитині сонце». Акція тривала з 6 до 17 травня в Острозі. Під час благодійного марафону студенти зібрали кошти для острозьких дітей з обмеженими можливостями, які потребують дорогого лікування, нашого розуміння та підтримки.

Цього року усі зібрані кошти передадуть сім’ям, в яких діти потребують невідкладної допомоги, а родина знаходиться в скрутному фінансовому становищі. У проведенні акції студентам допомогла міськрайонна благодійна організація «Фонд допомоги дітям-інвалідам «Промінь надії» (Острог). Також студенти планують закупили для Острозької центральної районної лікарні медичні апарати для новонароджених дітей.

Наразі, студентам вдалося зібрати 5 000 грн. Проте на банківський рахунок акції продовжують надходити кошти від благодійних фондів.

До слова, акція проводиться вже другий рік. Студенти сподіваються, що вона стане доброю традицією для Острозького краю. Нагадаємо, що минулого року волонтери зібрали більше 15 000 грн. для восьми сімей, що виховують важкохворих дітей.

За словами представника ініціативної групи Юрія Білецького, понад усе студенти прагнуть допомогти дітям та залучити до цієї благодійної справи щонайбільше небайдужих людей.