В Острозькій академії створений Центр духовно-морального виховання

04 квітня 2013

Перший в Україні Центр духовно-морального виховання днями відкрився у Національному університеті «Острозька академія».

За словами директора Центру, професора, декана гуманітарного факультету Острозької академії Василя Жуковського, у ньому здійснюватиметься підготовка викладачів, вчителів християнської етики, діятимуть курси підвищення кваліфікації.

«Із 1995 року Острозька академія займається духовно-моральним вихованням на основі християнського віровчення. Фактично з того часу всі регіони України приєдналися до викладання предметів духовно-морального спрямування. Більше того, ці предмети вивчаються від дошкілля до студентської лави. Відтак, виникла необхідність допомагати вихователям, вчителям, викладачам відповідного напряму, проводячи підготовку педагогічних кадрів, розробляючи програми, посібники, підручники тощо», — розповідає Василь Жуковський.

Центр духовно-морального виховання також можуть відвідувати учні та студенти, адже там є бібліотека, що вміщує низку літератури християнської тематики.

Крім цього, у новоствореному Центрі проводитимуться наукові семінари, круглі столи, конференції, присвячені проблемам духовно-морального виховання.