Студентка психології посіла призове місце за кращу наукову доповідь

03 квітня 2013

Вікторія Поліщук, другокурсниця спеціальності «психологія» Національного університету «Острозька академія» здобула друге призове місце у Х Ювілейній міжнародній медико-фармацевтичній конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання медицини і фармації».

Захід проходив 27 березня в Буковинському державному медичному університеті, у якому взяли участь близько 800 учасників з України, Білорусі, Росії, Молдови, Придністровської Молдавської Республіки, Узбекистану, Румунії, Польщі, Німеччини, Франції.

Під час конференції працювали 27 секцій у лекційних залах та аудиторіях БДМУ та 3 секційних засідання англійською мовою «Theoretical medicine» і «Clinical medicine», здійснювалася online-трансляція.

Перемогу Вікторія отримала за доповідь «Гра в шахи та її роль у розвитку метапам’яттєвих здібностей».

Консультантом у підготовці студентки до конференції була науковий співробітник науково-дослідної лабораторії когнітивної психології НаУОА Вікторія Волошина, за що учасниця їй висловлює щиру подяку.