Студентів Острозької академії навчили боротися з корупцією

29 березня 2013

Кандидат юридичних наук, доцент Олег Герасимчук 28 березня провів відкриту лекцію на тему «Актуальні проблеми запобігання та протидії корупції в Україні».

Слухачами лекції стали викладачі і студенти економічного факультету й Інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія». Під час заняття лектор проаналізував основні положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 року, ознаки корупції та неправомірної вигоди.

Присутні дізналися про коло суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, адміністративну та кримінальну відповідальність, що настає за вчинений акт корупції. Лектор також звернув увагу слухачів на заходи, спрямовані на запобігання і протидію подібним протиправним діям. Зокрема, Олег Герасимчук детально розглянув питання про обмеження використання службового становища, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання подарунків та пожертв, роботи близьких осіб тощо.

Наприкінці заняття лектор відповів на запитання студентів і дав практичні поради, як протидіяти корупції.