Семінар «Total Physical Response Trough Story Telling» в Острозькій академії

27 березня 2013

Енджела Парсонс, працівник Райанського міжнародного дослідницького центру, завітала в Острозьку академію як волонтер. Маючи значний науковий доробок з методики викладання англійської мови, пані Енджела погодилася провести серію семінарів для студентів і викладачів Острозької академії.

26 березня усі бажаючі мали нагоду відвідати один із таких семінарів під назвою «Total Physical Response Trough Story Telling».

Варто зазначити, що візит Енджели Парсонс до Острозької академії відбувся з ініціативи завідувача кафедри міжнародної мовної комунікації доцента Галини Крайчинської та за сприяння декана факультету романо-германських мов доцента Світлани Новоселецької. Галина Вацлавівна наголосила на важливості проведення цих семінарів: «Презентації такого роду не лише покращують рівень володіння професійною англійською, а й дають можливість студентам поспілкуватися з носієм мови.»

У своєму інтерв’ю Енджела Парсонс зазначила, що її приємно вразив рівень знань з англійської мови у студентів усіх факультетів академії: «Для мене важливим є те, що студенти почувають себе комфортно, розмовляючи англійською. Вони не бояться висловити своїх думок, тому відбувається певна взаємодія, яка допомагає мені усвідомити, наскільки мова є доступною для них». На її думку, саме компетентність викладачів і їхні методи викладання з використанням сучасних інтерактивних технологій дають можливість якнайкраще вдосконалити комунікативні навики студентів. Енджела Парсонс планує залишитися в Острозькій академії ще на один рік і після закінчення проекту видати посібник з методики викладання англійської мови.

Семінар «Total Physical Response Trough Story Telling» в Острозькій академії