Студентка факультету романо-германських мов – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

26 березня 2013

Марія Цьомик, студентка магістеріуму спеціальності англійська мова та література факультету романо-германських мов здобула диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся 20 березня 2013 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студентка завдячує доценту кафедри індоєвропейських мов Оксані Яківні Чепіль та декану факультету романо-германських мов Світлані Володимирівні Новоселецькій.

Вітаємо Марію з перемогою і бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!