Магістрантка психології – переможець всеукраїнського конкурсу наукових робіт

22 березня 2013

Ірина Данильчук, магістрантка спеціальності «психологія» Національного університету «Острозька академія», перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з педагогічної та вікової психології.

Захід відбувався 21 березня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Наукова робота Ірини була присвячена особливостям формування Я-образу в дітей-сиріт в умовах соціальної депривації.

За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студентка завдячує старшому викладачеві кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА, кандидату психологічних наук Аліні Прокопенко.

Вітаємо Ірину з перемогою і бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!