Студенти Острозької академії – переможці VIІ Відкритого економічного турніру

22 березня 2013

Студенти економічного факультету Острозької академії здобули перемогу в VIІ Відкритому економічному турнірі серед студентів 1-3 курсів.

Друге місце посіла команда «Логісти» факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, а третє — команда «Аналітик» Рівненської філії приватного вищого навчального закладу «Європейський університет».

VIІ Відкритий економічний турнір серед студентів 1-3 курсів відбувся 19 березня в Національному університеті водного господарства та природокористування України. В ньому взяли участь економісти з Національного університету «Острозька академія», Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненської філії приватного вищого навчального закладу «Європейський університет».

Перемогу здобула команда «Штурм» Національного університету «Острозька академія». Також найактивніші студенти отримали індивідуальні відзнаки у чотирьох номінаціях: «За культуру виступу та полеміки у науковій дискусії» нагорода дісталася Ользі Ґедзь, «За продемонстровані глибокі знання з економічної теорії» — Лілії Оксентюк.

Вітаємо команду «Штурм» з перемогою і бажаємо подальших успіхів.

Студенти Острозької академії – переможці VIІ Відкритого економічного турніру Студенти Острозької академії – переможці VIІ Відкритого економічного турніру