Мистецький журнал «AZH» презентували в Острозькій академії

12 березня 2013

На гуманітарному факультеті відбулася презентація молодіжного інтернет-видання про сучасне мистецтво — журналу «AZH» www.azh.com.ua

До студентів завітав представник редакційної колегії, модератор рубрики «СВІЖАКРОВ» Олександр Волошин.

Під час зустрічі гість розповів про принципи функціонування платформи, зосередивши увагу на відсутності чітких критеріїв відбору авторських матеріалів для ресурсу. Журнал «AZH» є доволі специфічним проектом, адже цілковито ґрунтується на суб’єктивізмі мистецьких пошуків та бачень редакційного колективу.

Опублікувати власні доробки (літературні спроби, фото- чи відеопроекти, рецензії, інтерв’ю із митцями) може кожна молода людина, яка вміє користуватися ресурсами Інтернету і зможе зацікавити модераторів нетиповою творчою манерою.

—Проект «AZH», зокрема рубрика «СВІЖАКРОВ» — це майданчик для презентації початківців, — розповідає Олександр Волошин. — Свідомо не публікуємо авторів, які уже мають певні досягнення, є лауреатами мистецьких премій, мають свою аудиторію. Постійно шукаємо нові імена. На ресурсі публікуються матеріали, які презентують мало відомі віяння у музиці, фотографії, літературі. «AZH» — це ресурс, який підтримує талант, що тільки зароджується, тому і критеріїв для відбору авторів не виділяємо. Єдина вимога — емоції у тексті.

До речі, серед авторів рубрики «СВІЖА КРОВ» є і викладач кафедри культурології та філософії Максим Карповець.