Острозька академія – серед кращих вишів світу

13 лютого 2013

За результатами найбільшого та найавторитетнішого рейтингу Ranking web of universities серед вишів України Національний університет «Острозька академія» за останні півроку піднявся на 19 позицій. Зараз він посідає 38 місце. Серед вищих навчальних закладів світу за шість місяців наш університет піднявся на 2 000 позицій.

У рейтингу електронних репозитаріїв (Ranking web of repositories) Наукова бібліотека Острозької академії наразі десята (до слова, дев’ята — Києво-Могилянська академія, восьмий — Харківський національний університет імені В. Каразіна).

Нагадаємо, що у рейтингу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Острозька академія посіла сьоме місце серед класичних університетів України.

Проект Ranking web of universities намагається всіляко сприяти ініціативам відкритого доступу до наукових і культурних напрацювань вищих навчальних закладів. Публікація рейтингів є одним із найпотужніших і найефективніших інструментів для консолідації та популяризації у суспільстві різних процесів і змін в наукових колах.