Консультпункт з питань зайнятості та працевлаштування в Острозькій академії

24 січня 2013

Сьогодні в Національному університеті «Острозька академія» відбувся консультпункт з питань зайнятості, працевлаштування та його юридичних засад, побудови професійної кар’єри і навчання, який організували та провели фахівець відділу працевлаштування НаУОА Наталія Гриник, заступник директора Острозького міськрайонного центру зайнятості Галина Лідовець, а також Павло Нікітюк — головний спеціаліст-юрисконсульт Острозького міськрайонного центру зайнятості, Тетяна Марченко — головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Острозького міськрайонного центру зайнятості.

На консультпункті були присутні студенти факультету романо-германських мов, гуманітарного й економічного факультетів, студенти факультету міжнародних відносин. Усі присутні мали нагоду дізнатися про основні напрями роботи центру зайнятості, а також — отримати кваліфіковані відповіді щодо вакансій, побудови кар’єри, необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості.

Фахівці надали студентам друковані матеріали, які містять корисну інформацію про сайти центру зайнятості, етапи обліку у центрі зайнятості тощо. Також організатори консультпункту запросили усіх бажаючих взяти участь у тренінгу «Сучасний підхід до пошуку роботи», який відбудеться 29 січня і буде корисним, передусім, для майбутніх випускників вишу. Під час тренінгу студенти зможуть дізнатися про те, що необхідно знати кожному випускнику під час працевлаштування.

Графік роботи інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості на січень-березень 2013 року