Студентка спеціальності «Журналістика» - автор збірки художніх етюдів

18 січня 2013

У актовій залі Національного університету «Острозька академія» 17 січня відбулася презентація літературної збірки студентки спеціальності «Журналістика» Катерини Газізянової «Без світла».

Це вже друге видання у творчому доробку студентки. У книзі вміщено короткі прозові тексти, основною темою яких є творчі пошуки та світовідчуття авторки, а також короткі резюмовані враження про пережиті життєві ситуації.

Жвавий інтерес слухацької аудиторії викликав етюд «Дякую, Остроже», в якому втілено увесь спектр емоцій, пов’язаних із навчанням в університеті та щирим захоплення авторки історичним минулим Острога.

Сама збірка доволі неоднозначна, — зазначає завідувач кафедри журналістики Володимир Шанюк. — Авторка часто грає з емоціями своїх персонажів, намагаючись повноцінно передати двоїстість людської натури. Катерина не боїться вдаватися до різких контрастів, з журналістською точністю описуючи ті чи інші події та художньо змальовуючи почуттєві переливи.

Із самою збіркою можна ознайомитися на кафедрі журналістики.

Теги: збірка