В Острозькій академії відбувся новорічний маскарад у стилі «диско»

18 січня 2013

Традиційно після новорічних канікул в Острозькій академії влаштовують бал-маскарад. 17 січня Культурно-мистецький центр спільно з Братством спудеїв організували новорічне святкування у стилі «диско».

Веселий маскарад урізноманітнили виступи ансамблю скрипалів із композицією «Тиха ніч», студентки гуманітарного факультету Олесі Ткаченко з піснею «Last Christmas», колективу сучасного спортивного танцю «Шейк». Хореографічну композицію «Ніч перед Різдвом» виконав колектив народного танцю «Спалах». Також усі мали нагоду побачити танець від учасників програми «Канада. Світ. Молодь».

Наприкінці свята за кількістю оплесків обрали найкращий образ у стилі «диско». Перемогу здобула студентка гуманітарного факультету Мар’яна Росоловська.

В Острозькій академії відбувся новорічний маскарад у стилі «диско» В Острозькій академії відбувся новорічний маскарад у стилі «диско»