Повний переклад смислів Корану українською мовою вперше став доступний он-лайн

10.01.2013

Ознайомитися з роботою старшого викладача кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія», кандидата історичних наук Михайла Михайловича Якубовича можна на офіційному сайті Комплексу імені короля Фагда з друку Священного Корану (Медіна, Саудівська Аравія), де в 2012 році й було підготовлено друковане видання перекладу з арабської мови. Сама праця, яка містить майже тисячу сторінок, була завершена в 2010 році та затверджена до видання спеціальною комісією Комплексу.

«Переклад пройшов всі необхідні процедури перевірки та отримав схвальні відгуки фахівців. Крім арабського оригіналу та перекладу смислів, видання включає в себе й коментарі, узяті з достовірних ранньоісламських джерел та авторитетних середньовічних тлумачень ат-Табарі, аль-Багавві, а також ібн Касіра. При підготовці перекладу суворо враховувалися вимоги, які Комплекс ім. короля Фагда ставить до подібних робіт. Під час мого перебування в Медині в 2010 році комісія Комплексу затвердила працю до видруку», ‒ розповів перекладач.

Нагадаємо, Комплекс імені короля Фагда з друку Священного Корану в Медині відкрився в 1984 році та вважається однією з найбільш авторитетних коранознавчних інституцій в ісламському світі. З того часу, за сприяння наукового й технічного відділів Комплексу, було опубліковано майже 150 мільйонів примірників оригінального тексту Корану та більше 50 перекладів різними мовами світу

Повний переклад смислів Корану українською мовою  вперше став доступний он-лайн Повний переклад смислів Корану українською мовою  вперше став доступний он-лайн