Пасхальна виставка в мистецькій галереї НаУОА

13 квітня 2012

В мистецькій галереї НаУОА відбулося відкриття виставки писанок. В основі колекції — роботи студентки спеціальності «культурологія» Наталії Бендюк. Вкотре юна майстриня презентує свої писанки в НаУОА. Нагадаємо, вперше це відбулося ще коли Наталка була ученицею 11 класу. За останні роки її технічна майстерність зросла та вдосконалилась. В цьому можна переконатися відвідавши виставку. Писанки представляють волинську школу писанкарства, яка була практично знищена і майже забута в радянський час. Наталя не лише відтворила колористику волинських писанок, але й детально вивчила та відтворила їх глибоку символіку, яка становить цілий пласт нашої культури. Представлені писанки виготовлені різними техніками, з використанням натуральних барвників.

На жаль, на сьогодні волинська писанка мало досліджена, тому Наталя Бендюк провела декілька майстер-класів, на яких розповіла і про техніку виготовлення волинської писанки і про її символіку. Результати майстер-класів теж представлені на виставці.

Запрошуємо всіх бажаючих!
Виставка триватиме до кінця квітня.

Пасхальна виставка в мистецькій галереї НаУОА Пасхальна виставка в мистецькій галереї НаУОА Пасхальна виставка в мистецькій галереї НаУОА