Магістрантка спеціальності «Літературна творчість» - переможець Міжнародного конкурсу

21 грудня 2012

Студентка спеціальності «Літературна творчість» Національного університету «Острозька академія» Діана Кобернюк стала призером обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За результатами оцінок журі Діана отримала диплом ІІ ступеня та представлятиме Острозьку академію під час IV (заключного) етапу конкурсу.

Вітаємо Діану та бажаємо подальших звершень.