В Острозькій академії засвітилися новорічні вогники

20 грудня 2012

Напередодні новорічних свят студенти Острозької академії традиційно прикрашають університетське подвір’я. Учора Культурно-мистецький центр академії та учасники обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» урочисто запалили новорічні ялинки, що ростуть біля академії.

Оскільки програма спрямована на захист навколишнього середовища, то цим вчинком волонтери вирішили продемонструвати гуманне ставлення до природи і створити новорічний настрій, не зрубуючи вічнозелених красунь.

На новорічний вогник завітали Дід Мороз і Снігуронька. Цей вечір, за словами директора КМЦ Дар’ї Шваї, повернув студентів у дитинство, створив справжню атмосферу Нового року. З новорічними святами студентів та викладачів Острозької академії привітали ректор Ігор Пасічник, проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж та проректор з навчально-наукової роботи Петро Кралюк.