Зустрічаємо майбутніх студентів

14 грудня 2012

В Острозькій академії 13 грудня відбулася акція кафедри української мови і літератури «Стань студентом ОА», в межах якої старшокласники мали нагоду більше дізнатися про університет, познайомитися з навчальним процесом та викладачами, відчути себе справжніми студентами. Так, кандидат філологічних наук, викладач Світлана Власова розповіла про спеціальності кафедри української мови і літератури, їх актуальність у сучасному суспільстві, особливості навчання студентів-філологів. Своїми враженнями поділилася з абітурієнтами магістрантка української філології Діана Кобернюк.

Старшокласники отримали з рук організаторів інформаційні буклети. Незабутнє враження залишило відвідане абітурієнтами практичне заняття, присвячене драматургічній творчості М. Куліша, у викладача Романа Криловця. Крім цього, абітурієнти відвідали екскурсію Острозькою академією.

Наступна така акція відбудеться 17 січня 2013 року.