Студентка Острозької академії – переможець обласного етапу конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11 грудня 2012

На базі Рівненської загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів № 13 8 грудня відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 225 учасників, 28 із яких представляли вищі навчальні заклади Рівненщини всіх рівнів акредитації. Честь Острозької академії захищала магістрантка спеціальності «Українська мова та література» Христина Федорич, яка в результаті найкраще впоралася із завданнями і посіла І місце з-поміж студентів філологічних факультетів.

Вітаємо Христину з перемогою і бажаємо подальших звершень!