Студенти Острозької академії зустрілися з американським психологом Джеймсом Хіллом

19 листопада 2012

Студенти спеціальності «психологія» мали чудову нагоду поспілкуватись із всесвітньовідомим психологом Джеймом Хіллом, лектором міжнародного рівня, який викладає в університетах Польщі, Чехії, Фінляндії. Лекції для спудеїв Острозької академії були присвячені таким важливим аспектам психологічного життя особистості, як емоційне здоров’я та фактори впливу на нього.

«Проблеми полягають не в тому, що сталось, а як ми до цього ставимося», – стверджує психолог.

Крім того, присутні мали унікальну можливість поєднати отримання фахових знань із мовною практикою.