Зустріч із перекладачем Біблії Юрієм Попченком

07 листопада 2012

З ініціативи кафедри релігієзнавства Острозької академії студенти університету шостого листопада мали нагоду поспілкуватися з Юрієм Попченком, відомим перекладачем Біблії, випускником Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Російського державного гуманітарного університету. Перекладач володіє багатьма мовами, зокрема грецькою, єврейською та арамейською, з яких і здійснює переклад Біблії.

Як запевняє Світлана Филипчук, доцент, кандидат історичних наук, викладач кафедри релігієзнавства,  така зустріч є дуже важливою для студентів усіх спеціальностей. «Для кожної мови будь-який переклад священних книг свідчить про її гнучкість і здатність на інтерпретацію та широке осмислення. Переклад Біблії Юрія Попченка є вдалим кроком до пізнання, тим паче, що вже давно назріла потреба у перекладі Старого і Нового Заповіту», — зазначила Світлана Филипчук.

Юрій Попченко розповів студентам про свій шлях до Бога, про своє покликання до цієї важливої справи, про потребу в новому перекладі Біблії, а також про те, що вирізняє той переклад, який він зі своєю командою здійснює.

«Біблія — це не збірник дуже мудрих речей, а відкриття Бога людині», — глибоко переконаний пан Юрій.

Зустріч із перекладачем Біблії Юрієм Попченком Зустріч із перекладачем Біблії Юрієм Попченком