Семінар Науково-дослідної лабораторії когнітивної психології

20 жовтня 2012

Науково-дослідна лабораторія когнітивної психології, яка є структурним підрозділом кафедри психолого-педагогічних дисциплін Острозької академії, 18 жовтня провела семінар на тему «Досвід Швеції у проведенні наукових досліджень. Використання засобів новітніх технологій у навчальному процесі». Учасники семінару зробили порівняльний аналіз розвитку наукової сфери освіти і науки у контексті досвіду Швеції та України.

Також члени Науково-дослідної лабораторії когнітивної психології обговорили актуальні шляхи розвитку наукових досліджень в Європі та їх перспективну інтеграцію в сучасну наукову діяльність українських вчених.

Окремою темою семінару стала роль Web 2.0 технологій у сучасному освітньому процесі, адже саме вони забезпечують умови для оптимізації навчального процесу, інтеграції сучасних новітніх технологій для підвищення інтерактивної взаємодії «студент-викладач» в рамках навчальної дисципліни.