Акції до 70-річчя створення УПА на факультеті політико-інформаційного менеджменту

15 жовтня 2012

Студенти школи політичної аналітики «Поліс», що діє на факультеті політико-інформаційного менеджменту НаУОА, організували низку заходів, присвячених відзначенню 70-річчя створення УПА, яка достойно протистояла Радянським і Німецьким каральним військам.

У неділю, 14 жовтня, усі охочі студенти мали нагоду поїхати в урочище Гурби, де відбулася одна з найбільших битв України із загонами НКВД. Сьогодні в Острозькій академії проходить акція «Академія у вишиванці» та лунають на студентському радіо патріотичні й повстанські пісні.

Крім цього, відбулися пізнавальна лекція для спудеїв молодших курсів, присвячена історії створення та діяльності УПА, а також перегляд художнього фільму «Залізна сотня», який, власне, розповідає про одну із трагічних сторінок історії України та значення і героїзм повстанців.

«Наші студенти не лише аналізують сучасне, а й пам’ятають минуле. Для них УПА — це однозначно герої, які у період відсутності держави робили все для того, щоб її здобути. Обов’язок сучасного покоління — віддати шану загиблим героям — молодим хлопцям і дівчатам, які є ровесниками сучасного студентства. Сподіваємося, що відзначення річниці створення УПА в Острозькій академії стане доброю традицією», — стверджує декан факультету політико-інформаційного менеджменту, доцент Андрій Рибак.