Випускники Острозької академії навчатимуться на докторських програмах Варшавського університету

05 жовтня 2012

Троє випускників Національного університету «Острозька академія» стали учасниками докторських програм Варшавського університету, зокрема з факультету політико-інформаційного менеджменту — Роман Коваль, з факультету міжнародних відносин — Оксана Гончарук та Олена Сільчук.

Цей проект зініційований Міністерством науки і вищої освіти Польщі у рамках співпраці Консорціуму Українських університетів та Варшавського університету і має назву «Стипендіальна програма для громадян країн, що належать до Східного партнерства Європейського Союзу».

Нагадаємо, що Острозька академія ще з 2005 року входить до складу Консорціуму Українських університетів та Варшавського університету. Будучи одним з ініціаторів його створення, академія бере активну участь в обміні науковим досвідом з учасниками Консорціуму.