Лекція професора Володимира Овсійчука для студентів Острозької академії

27 вересня 2012

У Національному університеті «Острозька академія» 26-27 вересня відбулися лекції українського мистецтвознавця, заслуженого діяча мистецтв України, Лауреата Державної премії України імені Т. Шевченка та академічної премії імені І.Франка, кавалера медалі В-К Острозького Володимира Овсійчука. У творчому доробку мистецтвознавця понад 135 наукових праць, з них 15 монографій. Бесіда проходила на тему «Основи кольористики». Сумувати слухачам було ніколи, адже пан Володимир наближував присутніх до мистецтва у жартівливій невимушеній формі.

«Ви всі художники, — зазначив Володимир Овсійчук, — і кожен з вас має якийсь талант. Хіба що лінивець останній не хоче нічого робити і каже, що не вміє. Не ховайте таланти, проявляйте їх, інакше ваше життя не буде гідним. Вчіть іноземні мови! А хто збирається відвідати Італію, то раджу обов’язково прочитати „Образи Італії“ Павла Муратора».

Володимир Овсійчук працює професором кафедри академічного живопису у Львівській національній академії мистецтв і викладає там 67 років.

Лекція професора Володимира Овсійчука для  студентів Острозької академії Лекція професора Володимира Овсійчука для  студентів Острозької академії